Estonian - etRussian (CIS)
Kontsentraat puhastusained
INDUSTRIAL CLEANER - Õlised ja määrdunud pinnad Prindi

** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE **Dreumex Industrial Cleaner on tugevatoimeline universaalne puhastusvahend, mis on sobilik erinevat tüüpi määrdumise eemaldamiseks. Toode on ideaalselt sobiv koridoride, seinte, kahhelpindade ja vaipade  puhastamiseks töö-, sotsiaal-, ja sanitaarruumides. Väga sobilik taimesete- ja/või loomsete õlide ning rasvade (HACCP) eemaldamiseks pliitidelt, ahjudest, grillidelt, lõikelaudadelt jne. Võib kasutada toiduainetetööstuses, toitlustusettevõtetes ja kauplustes.  Sobilik ka masinate, seadmete, veokite ja tööriiete pesuks remondi-, transpordi- ja tootmisettevõtetes, laevanduses ning garaažides.

Loe lisa...
 
ALU CLEANER - WC: katlakivi ja roosteplekid Prindi

** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE **Dreumex Alu Cleaner on mõeldud oksüdeerunud alumiiniumpindade puhastamiseks kahjustamata teisi metallpindu või piirnevat värvkatet. NB! Ei sobi anodeeritud alumiiniumile. Sobilik tsemendijääkide ja katlakivi eemaldamiseks ning WC ja sanitaartehnika puhastamiseks veest tekkinud rauasadestusest.

Loe lisa...
 
SOLU CLEANER - Rasketehnika: Pigi ja õli Prindi

** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE **** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE **

Dreumex Solu Cleaner on kõrgekvaliteediline emulgeeruv külmpuhastusaine väga määrdunud masinate, mootorite ja detailide pesuks ning uute autode dekonserveerimiseks. Sobilik ka õli, rasva, pigi, masuudi ning värske värvi eemaldamiseks põrandatelt ja seintelt.

Loe lisa...