Estonian - etRussian (CIS)
UUED TOOTED
Dreumex päikesekaitse vaht SPF 50+ Prindi


Inimesed, kes töötavad välitingimustes ja viibivad olulise osa tööpäevast päikse käes, puutuvad kokku suure hulga UV-kiirgusega. Seetõttu on neil 4-5 korda suurem võimalus haigestuda nahavähki võrreldes siseruumides töötavate inimestega. Dreumex on kaitseks päikesekiirguse eest töötanud välja tugeva päiksekaitse vahu SPF50+.
Dreumexi päiksekaitse vaht SPF50+ pakub kliinilselt tõestatud kaitset päikese negatiivsete mõjude eest. UVA filtrid ja E-vitamiin aitavad ennetada naha enneaegset vananemist ja kaitsevad päikesepõletuse eest.

Lisainfot toote kohta leiad SIIT!

 
Dreumex Sensitive Prindi

Autotööstuses, põllumajanduses, metalli- ja ehitusttööstustes töötavate inimeste kätel on kõrgenenud risk haigestuda käte nahapõletikku, mistõttu on Dreumexi teadlased välja töötanud antud sektoris töötavatele inimestele, spetsiaalse tundlikele kätele sobiva puhastava kätegeel. Dreumex Sensitive on kätegeel, milles ei leidu allergeene, aroome, pigmente, lahusteid ja säilitusaineid, ning sobib seetõttu just tundlikele kätele. Tänu allergeenide vabale koostisele on Dreumex Sensitive'i hinnatud ECARF sildiga.

Lisainformatsiooni leiad SIIT!