Estonian - etRussian (CIS)
Kätepuhastus
DREUMEX Expert Wipes puhastusrätikud Prindi


** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE **

Dreumex tutvustab UUS! Dreumex Expert Wipes

 

Maksimaalse puhastusvõimega tõhusa puhastusvedelikuga niisutatud lapid, mis eemaldavad isegi kõige tõrksama mustuse, näiteks värvi, liimi, tindi, tsemendi, õli, rasva ja pigi kätelt, tööriistadelt ja teistelt määrdunud pindadelt.

 

Dreumex Expert Wipes on niisutatud väga tõhusa puhastusainega, mis tagab maksimaalse tulemuse. Puhastuslappidel on hea imendumisvõime, mistõttu mustus lahustub hetkega ja eemaldab kangekaelse tööstusliku mustuse. Võtab vaid paar sekundit ja käed, tööriistad või kõvad pinnad on jälle puhtad.

 

Dreumex Expert Wipes sobivad ideaalselt töökohtade jaoks, kus ei ole võimalik kasutada vett. Kompaktne pakend on lihtne kanda, seda saab hõlpsasti avada ja sulgeda. Kuivamise vältimiseks tuleb peale kasutamist kaas alati sulgeda

Loe lisa...
 
Dreumex Plus kätepuhastusgeel Prindi

Tugevatoimeline mikrograanulitega kätepuhastusgeel tugevalt määrdunud käte puhastamiseks (värv, trükivärv, lakid, kummiühendid, vaigud, liim). Väga sobilik garaazhides, töökodades, värvimistöökodades, trükitööstuses ja metallitöökodades.

** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE **Sobiv tarvik** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE **

 

Loe lisa...
 
DREUMEX PLUS One2Clean System Prindi

Tugevatoimeline mikrograanulitega kätepuhastusgeel tugevalt määrdunud käte puhastamiseks (värv, trükivärv, lakid, kummiühendid, vaigud, liim). Väga sobilik garaazhides, töökodades, värvimistöökodades, trükitööstuses, metalitööstuses.

** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE **Sobiv tarvik** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE **

 

Loe lisa...
 
DREUMEX SPECIAL EX lahustivaba kätepuhastuspasta Prindi

Lahustivaba mikrograanulitega kätepuhastuspasta keskmiselt ja tugevasti määrdunud käte puhastamiseks (diislijäägid, kummiühendid, pidurivedelik, tsement, rooste, värv, trükivärv, vaik). Eriti sobilik autoremondi töökodades või metallitööstuses.

 

** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE **** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE **Sobiv tarvik** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE **

 

Loe lisa...
 
DREUMEX EXPERT Hi-Tech professional kätepuhastusaine Prindi

Kõrgtehnoloogiline tugevatoimeline kätepuhastusaine ekstreemselt määrdunud käte puhastamiseks ( liim, lakk, peits, hermeetik, värv). Kahealuseliste estrite baasil puhastuspasta sisaldab vitamiine B5 ja E ning on eriti nahasõbralik. Väga sobilik kasutamiseks värvitöökodades, mööblitööstuses, ehituskeemiaga tegelevates ettevõtetes, trükitööstuses, garaažides, töökodades ja plastiku ning bituumeniga tegelevates ettevõtetes.

 


 

Loe lisa...
 
DREUMEX SPECIAL lahustivaba kätepuhastuspasta Prindi

Lahustivaba mikrograanulitega kätepuhastuspasta keskmiselt ja tugevasti määrdunud käte puhastamiseks (diiselkütus, pidurivedelik, tsement, rooste, värv, trükivärv, vaik). Eriti sobilik autoremondi töökodades või metallitööstuses.

** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE **Sobiv tarvik** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE **

 

Loe lisa...
 
DREUMEX CLASSIC kätepuhastusgeel Prindi

Mikrograanulitega kätepuhastusgeel keskmiselt määrdunud käte puhastamiseks (õli, rasvained, määrdeained, bituumen, liim, vaik, kummiühendid). Eriti sobilik kasutamiseks garaazhides, töökodades ja metallitööstuses.

** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE **Sobiv tarvik** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE **

 

Loe lisa...
 
DREUMEX Ultra Power Wipes puhastusrätikud Prindi

** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE **

Spetsiaalse puhastusainega immutatud rätikud nii kerge kui tugeva mustuse eemaldamiseks (õli, rasvained, pigi, värv, liim). Kasutatakse ka tasapindade, tööriistade, PC korpuste ja tekstiili puhastamiseks. Eriti sobilik kohtades, kus ei ole võimalik kasutada vett (ehitus, transport, hooldus-remondiüksused, objektitööd). NB! Pärast kasutamist pakend korralikult sulgeda!

Loe lisa...