Estonian - etRussian (CIS)
Tarvikud
ONE 2CLEAN DOSAATOR MANUAL Prindi

 

** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE **** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE **

One2Clean on uue põlvkonna hügeeniline ja ökonoomne doseerimissüsteem, mis võimaldab säästa kuni 60% pesuainet. Doseerimissüsteem on oma ehituselt lihtne ja vastupidav ning pesuaine konteineri vahetus eriti hõlbus. Doseeritav 5 ml. on sobiv kogus käte põhjalikuks puhastamiseks, seega piisab ühest konteinerist 600 pesukorraks! One2Clean on innovatsiooniauhinna Préventica 2009 võitja.

Loe lisa...
 
ONE2CLEAN DOSAATOR AUTOMATIC Prindi

** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE **** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE **

One2Clean on uue põlvkonna hügeeniline ja ökonoomne doseerimissüsteem, mis võimaldab säästa kuni 60% pesuainet. Doseerimissüsteem on oma ehituselt lihtne ja vastupidav ning pesuaine konteineri vahetus eriti hõlbus. Doseeritav 5 ml. on sobiv kogus käte põhjalikuks puhastamiseks, seega piisab ühest konteinerist 600 pesukorraks. One2Clean on innovatsiooniauhinna Préventica 2009 võitja.

Loe lisa...
 
HOIDJA EX4000 4L puhastuspastale Prindi

** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE **

Kaasaaegse lahendusega doseerimissüsteem, mis on spetsiaalselt disainitud Dreumex Special EX jaoks kasutamiseks arvestades tööstuse ja rasketööstuse vajadusi. Doseerimissüsteemi paigaldatakse 4L konteiner, millest jätkub õige kasutamise korral umbes 800 pesukorraks. EX4000 doseerimisüsteem on oma ehituselt lihtne, eriti kasutuskindel ning väga vastupidav. Süsteemi on lihtne paigaldada ning selle teeb unikaalseks tugev pump, mis ei ole ühendatud doseerimissüsteemi vaid on vahetuskonteineri osa. Seetõttu saate uue sisuga iga kord uue pumba, mis aitab kaasa hügeeni tagamisele ning süsteemi tõrgeteta toimimisele.

Loe lisa...
 
STANDARD Dosaator + hoidja 4,5L Dreumex geelile-pastale Prindi

Komplekt sisaldab 4,5L. nõu kinnitust ja dosaatorit

** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE **** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE **

Toote kood: Maht Tk/kastis:
2705 4,5L 10